• Powiększ
  • Pomniejsz
  • Normalny

6. spotkanie Koła

Ostatnie spotkanie Koła dotyczyło zawrotów głowy, na którym wykład wygłosiła Pani dr Agnieszka Jasińska-Nowacka. Już w kwietniu zapraszamy Was na warsztaty, na których będziemy ćwiczyć manewry diagnostyczne i terapeutyczne wykorzystywane w zawrotach głowy.

Wystąpienia studentów na konferencji Standardy i zalecenia w otolaryngologii

W ramach corocznej konferencji Standardy i zalecenia w otolaryngologii organizowanej przez Klinikę Otorynolaryngologii, Chirurgii Głowy i Szyi, Komitet Naukowy zaplanował Sesję studencką, na której koledzy z SKN

Wyróżnienie dla studenta SKN

Pan Kamil Jasak otrzymał wyróżnienie za doniesienie oryginalne pt.: " Porównanie zaburzeń głosu u nauczycieli przed oraz w czasie pandemii COVID-19” wygłoszone na XVIII Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Otorynolaryngologia Łódź 2021”  20 listopada 2021 roku.

Gratulujemy!

Spotkanie 20.12.2021

Najbliższe spotkanie SKN planowane jest w Klinice. Tematem spotkania będą: "Wytyczne postępowania w jednostronnym porażeniu fałdu głosowego" Zapraszamy!